השכרת אוהל אבלים איכותי בהתאמה אישית

הנסיבות בהן יש לנו צורך באוהל אבלים הינן מן הסתם מצערות וכואבות. פטירה של אדם קרוב ואהוב מלווה בקשיים רבים ובכל זאת ועל אף הקושי, הרי שהמנהג היהודי אורה חשיבות רבה בקיום שבעה. ימי השבעה נועדו לכבד ולהעלות את זכרו הנפטר ולאפשר למנחמים להגיע, להביע השתתפות בצער ולהושיט יד. בני המשפחה העסוקים באבלם ובהתמודדות עם האובדן הכואב, לעתים מתקשים לארגן ולנהל את ימי השבעה ודאוג לכל הפרטים החיוניים וזאת מסיבות ברורות. הקושי להתפנות לעניינים טכניים הקשורים בארגון השבעה הינו מובן ולכן ישנה אפשרות לקבלת סיוע מקצועי מידי חברת השכרת אוהל אבלים אשר תדאג לכל הצרכים וההיבטים הרלוונטיים לשם קיום השבעה בצורה מכובדת ורואיה.

מחפשים אוהלים להשכרה במחיר אטרקטיבי במיוחד? אתם מוזמנים ליצור קשר עם אוהלי הפסגה!

באנר הפסגה

יתרונותיה ומאפייניה של סוכת אבלים

אוהל אבלים מספק פתרון נוח ויעיל לאירוח של כמויות גדולות של אנשים הבאים לנחם. האוהל מעניק יתרונות רבים כאשר לצד הנוחות, הבטיחות, ההגנה והיציבות שהוא מספק, הוא מאפשר שהייה נוחה במרחב מרווח ואפשרות לשמירה על פרטיות של בני המשפחה. סוכת אבלים המוקמת בחצר הבית, בחצר בית הכנסת או בכל מקום אחר, מאפשרת הפרדה בין הבית הפרטי של המשפחה לבין מתחם קבלת המנחמים. בכך מתאפשרת היכולת לבני המשפחה לנוח בביתם בפרטיות ובנוחות וזאת כאשר האורחים והמבקרים משוחחים, מתפללים או אוכלים בחלל הנוח והבטיחותי שהינו אוהל האבלים. אם בעבר היה נהוג לקיים את השבעה בבית המשפחה, הרי שכיום רבים פונים לפתרון הנוח של סוכת אבלים. למעשה, במהלך השנים האחרונות מדובר בטרנד של ממש המקל רבות על קיום השבעה בתנאים אופטימליים.

מענה נוח, מקצועי ואיכותי לכל הצרכים הייחודיים לקיום השבעה

אוהלים לאבלים הפסגה

אוהל או סוכת אבלים כוללים מאפיינים של מבנה לכל דבר בהם דלת כניסה מרווחת, חלונות המאפשרים כניסת אור, אפשרות להפרדה בין נשים לגברים על ידי מחיצות בהתאם לצורך ועוד. האוהל מגן על המנחמים והאבלים מפני תנאי מזג האוויר השונים, בקיץ האוהל מבודד מפני חום, לחות ותנאי שרב ובחורף מתקבלת הגנה מקור, רוחות וגשמים. האוהל ניתן להתאמה אישית וזאת בהתאם לתנאים הסביבתיים השוררים במקום וכן ניתן לבחור בגדלים ודגמים שונים על פי מספר האנשים הצפויים לבקר. כל פעולות הקמת סוכת אבלים מתבצעת בידי צוות עובדים מקצועי, מנוסה ומיומן אשר עובד בשיתוף פעולה ובתיאום עם בני המשפחה ודואג לכל צורך ובקשה. לצד האוהל עצמו, הרי שחברת אוהלי אבלים להשכרה מספקת את כל הציוד הנלווה הנדרש לשם קיום השבעה בצורה הטובה ביותר. כך תוכלו להסתייע במגוון אביזרים ואלמנטים לוגיסטיים בהם: מקררים, תנורים, מאווררים, פטריות חימום, שולחנות וכיסאות, מפות ומפיות, מיחמים, סכו"ם וכלי אוכל ועוד.