פינוי דירות וירושות – קצת מידע שתמיד כדאי לקרוא ולקחת בחשבון

כאשר משכרים או קונים דירה קורים הרבה פעמים שבעל הבית הקודם או הדיירים הקודמים השאירו את הדירה מלאה בתכולה ישנה שאין צורך לאף אחד בה לרוב זה קורה בדירות של ירושות אך דבר זה שכיח בהרבה מצבים.

כדי להיכנס לדירה והתגורר בה או לשפץ אותה חייבים לפנות את כל התכולה הנמצאת בה. פינוי תכולת הדירה אינו פשוט כלל וכלל ישנם הרב חפצים כבדים שלא תוכלו להוריד בכוחות עצמכם אלא תצטרכו עזרה של סבל מומחה כדי להוריד אותם למטה ובנוסף יש לפנות את החפצים הללו למקום מתאים לפינוי אם תזרקו את תכולת הדירה ברחוב אתם עלולים לקבל דוחות רבים מהעירייה. במידה וכן הצלחתם לפנות את תכולת הדירה מהדירה עצמה עדיין תצטרכו איזה טנדר לביצוע הובלה או משאית כדי להוביל את הדברים למקום שמותר לזרוק אותם שם.

ישנם כאלו שיחשבו להרוויח כמה מאות שקלים במכירת החפצים הללו כדי למכור את תכולת הדירה יש לפרסם אותה באתרי המכירות השונים או בעיתון ולחכות שיבוא קלינט במקרים כאלו גם הקליינט לא תמיד יהיה מעוניין בכל תכולת הדירה אלא רק בפריט אחד או שניים ואז תצטרכו להתמודד עם מכירה של שאר הפריטים.

בעבר היו אלטעזאכנים מסתובבים ברחובות וקונים תכולות של דירות ישנות אך היום נדיר מאוד למצוא אחד כזה ברחוב ואם כבר מתאם רוב הסיכויים שהוא יבקש כסף תמורת פינוי התכולה.

העצה הטובה ביותר היא לפנות לשירות של חברה לפינוי דירה אלו למעשה האלטזעכאנים של שנות האלפיים. חברה שכזו מגיעה לדירה ובודקת את התכולה ויכולה אף לספק לכם שירות חינם של פינוי הדירה תמורת תכולת הדירה במידה ויש בדירה תכולה שיוכלו להשתמש בה. חברה שכזו הינה מקצועית ויודעת להיכן לפנות את כל התכולה כדי שלא תקבלו דוחות מיותרים ניתן בנוסף לסדר עזקה מסוימת שבה חברת פינוי הדירה תתרום חלק מהמוצרים למשפחות מעוטות יכולת.
לא רק במקרים של פינוי תכולת דירה שלימה ניתן לקרוא לחברה שכזו לפעמים ישנם מצבים שקניתם מקרר חדש ואתם רוצים לפנות את המקרר הישן מן הבית וממש אין לכם כוח להתעסק בלהתחיל למכור מקררים ישנים תוכלו לפנות לחברת פינוי דירות על מנת לרכוש ממכם את המקרר הישן כך תחסכו כסף בהבאת סבל שיוריד עבורכם את המקרר הישן ואולי תרוויחו אף כמה גרושים תמורת המקרר הישן שלכם.

לסיכום, בכל מצב בוא תם רוצים לפנות רהיטים, מקררים, מכונות כביסה, וכל סוגי תכולות הדירה למיניהם כדאי לקרוא לחברת פינוי דירות שתעשה עבורכם את העבודה.

לייעוץ בפינוי הדירה בקרו באתר צ'לו פינויים: https://xn--7dbcbpbb9b4a6b.org.il/

פינוי של ירושותפינוי משרדים